Nowe produkty

Promocje

Ostatnio przeglądane

Otwornica do Gresu SENDI 50 x M 14

11111305514

Sendi

Nowy produkt

  •  Technologia VACUUM BRAZING.

  • Wysoka prędkość wiercenia.

  • Łatwe wgryzanie się w materiał.

  • Wysoka jakość wiercenia i minimalna ilość wyszczerbień.

  • Szybkie mocowanie M14.

  •  Korpus z wytrzymałej stali.

Więcej szczegółów

118,00 zł brutto

Opis

Zastosowanie Gres
Średnica 55 mm
Długość Robocza 45 mm
Uchwyt M 14

Więcej informacji

Profesjonalna koronka - otwornica diamentowa SENDI Ø 50 x M14

Przeznaczona do wykonywania szybkich i precyzyjnych otworów w płytkach ceramicznych, gresowych oraz kamieniu naturalnym. Do stosowania głównie na sucho, ale możliwa jest też praca na mokro.

Dzięki wykonaniu najnowszą technologią VACUUM BRAZING z diamentami lutowanymi próżniowo, wiertło ma większą odporność na wysokie temperatury i tarcie. 

Umożliwia to wysoką prędkość wiercenia, a dzięki idealnie dostosowanej gradacji diamentów, również zapewnia, łatwe wgryzanie się w materiał oraz minimalną ilość wyszczerbień.

Dzięki bardzo wysokiej wydajności wiercenia (~10s/10mm gresu), koronka podlega mniejszemu przegrzaniu się i nie dochodzi do jej przedwczesnego zużycia. 

Korpus cechuje się wykonaniem z wytrzymałej i sztywnej stali. Końcówka z gwintem M14 przeznaczona jest do pracy ze szlifierką kątową.

Orientacyjna średnia trwałość wiertła w rozmiarze Ø 50 mm to około 30-50 otworów.

Faktyczna trwałość otwornicy zawsze zależna jest od sposobu jej użytkowania, a także materiału, jego grubości oraz chłodzenia.

Aby przedłużyć użytkowanie koronki i precyzję wierconych otworów zaleca się wykorzystanie szlifierek kątowych z regulacją obrotów z ustawieniem obrotów, nieco wyżej średnich od maksymalnych. Rekomenduje się również okrężne ruchy wiertłem podczas wiercenia, co gwarantuje lepsze wgryzanie się w materiał oraz usuwanie urobku ze strefy wiercenia.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: