Nowe produkty

Promocje

Ostatnio przeglądane

Otwornice do Gresu w Zestawie 20-68 mm x M14 (6 szt.)

01120001481

Sendi

Nowy produkt

  •  Technologia VACUUM BRAZING.

  •  Wysoka prędkość wiercenia.

  •  Łatwe wgryzanie się w materiał.

  •  Wysoka jakość wiercenia i minimalna ilość wyszczerbień.

  •  Szybkie mocowanie M14.

  •  Korpus z wytrzymałej stali.

Więcej szczegółów

671,00 zł brutto

Opis

Zastosowanie Gres, Kamień, Ceramika
Średnica 20-68 mm
Długość Robocza 45 mm
Uchwyt M 14

Więcej informacji

Zestaw otwornic SENDI w podręcznej walizce do płytek ceramicznych, gresowych oraz kamienia.

Przeznaczone są do wykonywania szybkich i precyzyjnych otworów w płytkach ceramicznych, gresowych oraz kamieniu naturalnym. Do stosowania głównie na sucho, ale możliwa jest też praca na mokro.

Dzięki wykonaniu najnowszą technologią VACUUM BRAZING z diamentami lutowanymi próżniowo, wiertła mają większą odporność na wysokie temperatury i tarcie. 

Umożliwia to wysoką prędkość wiercenia, a dzięki idealnie dostosowanej gradacji diamentów, również zapewniają, łatwe wgryzanie się w materiał oraz minimalną ilość wyszczerbień.

Dzięki bardzo wysokiej wydajności wiercenia (~10s/10mm gresu), koronki podlegają mniejszemu przegrzaniu się i nie dochodzi do ich przedwczesnego zużycia. 

Korpus cechuje się wykonaniem z wytrzymałej i sztywnej stali. Końcówka z gwintem M14 przeznaczona jest do pracy ze szlifierką kątową.

Wiertła o średnicach Ø20-68  mm napełnione są woskiem, który stapia się podczas wiercenia. Usprawnia to chłodzenie i likwidację wierconego materiału. Po zużyciu się wosku, wiertło może być w dalszym ciągu używane. Natomiast utrata diamentów sygnalizuje koniec żywotności wiertła.

Faktyczna trwałość otwornic zawsze zależna jest od sposobu ich użytkowania, a także materiału, jego grubości oraz chłodzenia 

Aby przedłużyć użytkowanie koronek i precyzję wierconych otworów zaleca się wykorzystanie szlifierek kątowych z regulacją obrotów z ustawieniem obrotów, nieco wyżej średnich od maksymalnych. Rekomenduje się również okrężne ruchy wiertłem podczas wiercenia, co gwarantuje lepsze wgryzanie się w materiał oraz usuwanie urobku ze strefy wiercenia.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: