Nowe produkty

Promocje

Ostatnio przeglądane

Przystawka do odsysania pyłu do szlifierek kątowych TileDUSTER 115-125

19568443013

MECHANIC

Nowy produkt

• Szlifuj krawędź bez kurzu.

• Wyrób ma małą masę.

• Dzięki otwartej konstrukcji zapewniony jest pełny przegląd i kontrola obszaru szlifowania.

 Jak to działa?

Więcej szczegółów

110,00 zł brutto

Opis

Średnica tarczy 115-125 mm

Więcej informacji

Szlifuj krawędź bez kurzu Stosowana jest do odprowadzania kurzu podczas szlifowania krawędzi płytek ceramicznych, gresu, granitu, marmuru.
Operacji szlifowania krawędzi płytek ceramicznych frezami diamentowymi na szlifierce kątowej zawsze towarzyszą znaczne ilości kurzu. Osłona do odprowadzania pyłu TileDUSTER zwalnia od tego problemu.
Końcówka-osłona jest łatwa w instalacji na istniejącej osłonie szlifierki kątowej, jest solidnie mocowana śrubą.
Wyrób ma małą masę, dlatego praca będzie łatwa i wygodna. Dzięki otwartej konstrukcji zapewniony jest pełny przegląd i kontrola obszaru szlifowania.

Osłona jest uniwersalna. Pasuje do każdego modelu szlifierki kątowej 115, 125 mm niezależnie od producenta.

Wytrzymała i poręczna przystawka odsysania pyłu do szlifierki kątowej

Proponujemy uniwersalną osłonę, nazywaną także przystawką, do szlifierki kątowej umożliwiającą pracę z funkcją odsysania pyłu. To solidna końcówka cenionego producenta, jakim jest firma Mechanic. Wykonana z odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa z powodzeniem posłuży Ci przez wiele długich sezonów. Lekka oraz poręczna jest wyjątkowo komfortowa w użytkowaniu, ponieważ zapewnia pewny chwyt, kontrolę i precyzję przy pracy.

Do czego przyda Ci się szlifierka kątowa z odsysaniem pyłu?

Szlifierka kątowa z odsysaniem pyłu to praktyczne narzędzie dla każdego specjalisty ceniącego czystość oraz efektywność podczas realizacji robót. Wyposażona w proponowaną końcówkę zdecydowanie redukuje ilość zanieczyszczeń w powietrzu i na powierzchniach roboczych, zwiększając widoczność obrabianego przedmiotu, a także wydajność oraz bezpieczeństwo pracy. Minimalizuje ekspozycję użytkownika na drobne cząsteczki, przez co ogranicza wdychanie szkodliwych pyłów, sprawiając, że realizacja zadań staje się bardziej higieniczna. Zamów prezentowaną osłonę już dziś, aby móc korzystać z funkcjonalnej szlifierki kątowej z odsysaniem pyłu!

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 innych produktów w tej samej kategorii: