Nowe produkty

Promocje

Ostatnio przeglądane

Osłona do szlifierki kątowej AirDUSTER 115-125

19568442013

MECHANIC

Nowy produkt

• Usuwanie pyłu na Twojej szlifierce kątowej!

• Praca nawet z odkurzaczami o małej mocy.

• Całkowita kontrola strefy cięcia.

• Skuteczne chłodzenie tarczy.

Jak to działa?

Więcej szczegółów

110,00 zł brutto

Opis

Średnica tarczy 115-125 mm

Więcej informacji

Osłona do szlifierki kątowej AirDUSTER 115-125

Szlifierka kątowa przydaje się w szeregu prac zarówno tych profesjonalnych, jak i przydomowych. Pragnąc korzystać w pełni z jej możliwości, warto zainwestować w osłonę, dzięki której będziesz mógł cieszyć się niebywałym komfortem stosowania szlifierki w każdej sytuacji. Dlaczego? Ponieważ wysokiej jakości osłona do szlifierki kątowej została zaprojektowana specjalnie w celu minimalizowania osadzania się pyłu na urządzeniu. Tym, co ją wyróżnia, jest uniwersalne mocowanie odpowiednie dla każdego rodzaju szlifierki, a także otwarta konstrukcja „Aero”. Postaw na nowoczesną osłonę od renomowanego producenta MECHANIC. Dzięki niej będziesz miał pełną kontrolę nad strefą cięcia, skutecznie ochłodzisz tarczę, usuniesz pył na swojej szlifierce kątowej, a do tego będziesz mógł wykorzystać ją również z odkurzaczami o małej mocy. Zapraszamy do zakupu już dziś!

Osłona do szlifierki kątowej - zalety oraz zastosowanie

Osłona do szlifierki kątowej to niezwykle ważny element wyposażenia tego narzędzia. Jej głównym zadaniem jest zabezpieczenie użytkownika przed ewentualnymi skutkami niebezpiecznych wypadków i poprawa jakości pracy.

  • Jedną z głównych zalet osłony jest ochrona rąk i twarzy przed iskrami, odpryskami materiału, pyłem i innymi niebezpiecznymi elementami, które mogą powstać podczas pracy z szlifierką. Osłona stanowi także barierę między ostrzem a przedmiotami, które znajdują się w pobliżu narzędzia, a które mogą zostać uszkodzone w wyniku kontaktu z obracającą się tarczą.
  • Kolejną ważną zaletą osłony jest poprawa precyzji pracy. Osłona pozwala na utrzymanie narzędzia w stabilnej pozycji i zapobiega jego wyślizgiwaniu się z ręki. Dzięki temu użytkownik może dokładniej prowadzić szlifierkę i wykonywać bardziej skomplikowane prace.

Osłona do szlifierki kątowej jest niezbędna w wielu branżach, w których wykorzystywane są narzędzia pneumatyczne. Przykłady takich branż to budownictwo, przemysł metalowy, stoczniowy czy motoryzacyjny. Szlifierka kątowa z osłoną może być stosowana do szlifowania, cięcia, polerowania i czyszczenia różnego rodzaju materiałów, takich jak drewno, metal, beton czy kamień.

Solidna osłona do szlifierki kątowej

Praca szlifierką kątową generuje duże ilości pyłów, które osadzając się na rządzeniu, utrudniają wykonywanie dalszych czynności. Aby tego uniknąć, polecamy zaopatrzyć się w funkcjonalną osłonę do szlifierki kątowej, która zabezpieczy sprzęt przed kurzem, a przy tym ochłodzi tarczę. Proponowany przez nas model osłony jest uniwersalny, dlatego nada się praktycznie do każdej szlifierki. Inwestycja w takie akcesorium znacznie ułatwi pracę i poprawi jej komfort. Osłona do szlifierki kątowej to więc must have dla każdego majsterkowicza. Zapraszamy do zakupu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 innych produktów w tej samej kategorii: