Nowe produkty

Promocje

Ostatnio przeglądane

CoolGEL Żel chłodzący do wiercenia w gresie

01961204117

MECHANIC

Nowy produkt

  • Szybko, łatwo, bezpyłowo.

  • Łatwiejszy proces wiercenia.

  • Zwiększa żywotność wiertła

Jak to działa?

Więcej szczegółów

30,00 zł brutto

Opis

Zastosowanie Gres, Ceramika, Kamień

Więcej informacji

CoolGEL
Czyste wiercenie
Wierceniu otworów w gresie zawsze towarzyszy zanieczyszczenie obszaru roboczego. Jeśli jest to wiercenie na sucho, powstaje duża ilość pyłu. W przypadku wiercenia z chłodzeniem – rzeka brudnej wody. Wszystkie te czynniki utrudniają proces, sprawiają, że jest niewygodny, powodują potrzebę sprzątania miejsca pracy.
Rozwiązanie istnieje – żel chłodzący do wiercenia CoolGEL. Po oznakowaniu żel nakłada się na strefę przyszłego otworu. Podczas wiercenia żel wchłania produkty cięcia, wiążąc je, zapobiegając rozprzestrzenianiu się. Ponadto wiertło jest skutecznie chłodzone, co pod względem wydajności nie jest gorsze od chłodzenia wodą. Zwiększa to prędkość wiercenia i utrzymuje wysoką żywotność wiertła. Po wierceniu wystarczy serwetką wytrzeć obszar wiercenia. Wszystko jest czyste i suche.
Ze względu na swoją gęstą konsystencję żel można nakładać zarówno na powierzchnie poziome, jak i pionowe.
Najlepiej sprawdza się w przypadku wierteł o średnicy do 35 mm
Dostępny w pojemnikach o masie 250 g. Jednej butelki wystarcza na około 20-25 otworów. Głównymi składnikami są woda i dodatki, poprawiające wiercenie. Żel jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, nawet jeśli dostanie się na powierzchnię ludzkiej skóry.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 innych produktów w tej samej kategorii: