Nowe produkty

Promocje

Ostatnio przeglądane

Gwóźdź magazynkowane 3.7x50 mm, do mocowania do betonu Zobacz większe

Gwóźdź magazynkowane 3.7x50 mm, do mocowania do betonu

MGYDMX50

Metiz Group

Nowy produkt

Gwóźdź magazynkowane 3.7x50 mm,

do mocowania do betonu

100 szt.

Więcej szczegółów

53,00 zł brutto

Opis

Zastosowanie Beton
Średnica 3,7 mm
Długość Robocza 50 mm

Więcej informacji

Gwóźdź do betonu

Mocowanie różnorodnych konstrukcji do betonowej ściany zazwyczaj wymaga użycia sporej siły. Nie zawsze jednak chcemy robić wielki remont, po którym będzie dużo sprzątania. Również nie każde akcesoria budowlane nadają się do betonu. Standardowe wkręty czy wiertła nie pokonają tak twardej bariery, dlatego decydując się na roboty w betonie, warto sięgnąć po sprawdzone, przeznaczone specjalnie do niego gwoździe magazynkowe. Są to akcesoria o podwyższonej wytrzymałości przeznaczone również do pracy w twardym drewnie oraz cegle. Idealnie nadają się do konstrukcji szalunkowych i przy mocowaniu różnego rodzaju poszycia czy uchwytów do prowadzenia instalacji technicznych w ścianach. Zapraszamy do zakupu.

Gwóźdź do betonu - kiedy warto kupić?

Jeśli planujesz wykonać jakąś konstrukcję lub prace budowlane, które wymagają mocowania elementów w betonie, to warto kupić gwoździe do betonu. Gwoździe do betonu są powszechnie używane w budownictwie i charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz stabilnością mocowania.

Warto również zwrócić uwagę na rodzaj betonu, w którym chcesz zastosować gwoździe. W przypadku twardych betonów, takich jak beton zbrojony, należy wybierać gwoździe o większej wytrzymałości i odpowiednio dobranej długości, aby zapewnić bezpieczne mocowanie.

Ostatecznie, zakup gwoździ do betonu warto rozważyć w momencie, gdy konieczne jest mocowanie elementów w betonie w sposób trwały i bezpieczny, lub gdy wykonywana praca wymaga takiego mocowania.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: