Nowe produkty

Promocje

Ostatnio przeglądane

TARCZA DIAMENTOWA GARNKOWA 125/22,23-14 Extra Max

16915440011

Di-Star

Nowy produkt

• Przeznaczona do szlifowania ścian i posadzek betonowych.

• Wysoka odporność na zużycie na powierzchniach o różnej wysokości.

Więcej szczegółów

253,50 zł brutto

Opis

Zastosowanie Beton
Średnica otworu 22,23 mm
Średnica tarczy 125 mm
Liczba zębów 14 szt
Wysokość segmentu 8 mm

Więcej informacji

Distar DGS-W Extra Max szlifierka dwurzędowa z diamentowym czołem o wysokości segmentu diamentowego 8 mm. Używana na szlifierkach kątowych o mocy od 1,0 kW. Mocowanie segmentu na korpusie frezu odbywa się metodą spawania impulsowego, która zapewnia mocniejsze trzymanie w najbardziej ekstremalnych warunkach. Wydajność i resurs Distar DGS-W Extra Max wzrosła o ponad 30% dzięki zwiększonej warstwie diamentowej.

 Idealna dopasowana do szlifowania betonu, gęstych materiałów ściernych, betonowych powierzchni mozaikowych i usuwania napływu betonu po odlewaniu szalunków.

Wszystkie frezy Distar poddawane są kontroli na nierównowagę, co przedłuży pracę elektronarzędzia i sprawi, że praca będzie komfortowa przy minimalnych wibracjach.

 Freza diamentowa Distar DGS-W Extra Max przedstawiona w klasycznej formie z dwurzędowym segmentem diamentowym. Takie narzędzie jest używane do zgrubnego szlifowania powierzchni ze zwykłego i zbrojonego betonu, powierzchni z mozaiki betonowej i usuwania napływu betonu po odlewaniu szalunku. Narzędzie ma dość duży resurs pracy, który osiąga 1000 metrów kwadratowych przy umiarkowanej prędkości, około 5,5 metrów na minutę,

 Bezpośrednio na rynku narzędzi diamentowych pozycjonuje się jako dość wydajny model w swojej klasie, z akcentem na wysoki resurs pracy, co w dużej mierze wynika z powiększonej warstwy diamentowej, której grubość wynosi 8 milimetrów.

 100% wyważenie zapewnia komfortową pracę bez wibracji i długi okres pracy sprzętu.

 W sprzedaży są przedstawione różne warianty, które różnią się bezpośrednio rozmiarem frezy, razem 5 modeli o średnicy od 100 do 230 milimetrów.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania