Nowe produkty

Promocje

Ostatnio przeglądane

TARCZA DIAMENTOWA DISTAR 115x1,4x10x22,23 Gres Master

11115160009

Di-Star

Nowy produkt

• Ewolwentowe rowki turbinowe warstwy diamentowej skutecznie wgryzają się w twardy materiał, chłodząc strefę cięcia. Tarcza delikatnie zagłębia się nawet w najgrubszy gres porcelanowy.

• Dzięki tak wysokiej wydajności Gres Master jest najszybszą tarczą z całej linii Distar. Tarcza również będzie ciąć zwykłe gresy z bardzo dużą prędkością.

Jak to działa?

Więcej szczegółów

116,00 zł brutto

Opis

Zastosowanie Gres
Średnica otworu 22,23 mm
Średnica tarczy 115 mm
Wysokość warstwy 10 mm
Grubość warstwy 1,4 mm

Więcej informacji

Szybciej się nie da.
Każdego roku pojawiają się nowe rodzaje płytek gresowych o zwiększonej odporności na mróz, ścieranie. Coraz częściej stosuje się gres o grubości 14, 20 mm. Takie materiały są bardzo trudne do cięcia zwykłymi tarczami diamentowymi. Powoduje to palenie się, deformacja tarczy, zatrzymanie cięcia.
Tarcza Gres Master została zaprojektowana specjalnie do takich trudnych zastosowań. Ewolwentowe rowki turbinowe warstwy diamentowej skutecznie wgryzają się w twardy materiał, chłodząc strefę cięcia. Tarcza delikatnie zagłębia się nawet w najgrubszy gres porcelanowy. 
Dzięki tak wysokiej wydajności jest to najszybsza tarcza z całej linii Distar. Tarcza również będzie ciąć zwykłe gresy, ale z bardzo dużą prędkością.
Jakość krawędzi jest gorsza od tarczy Esthete oraz Decor Slim, ale bardzo często taka dokładność nie jest wymagana, zwłaszcza tam, gdzie styk płytki jest zachowany listwą.
Dostępna w średnicach 115, 125 mm. Do stosowania na szlifierkach kątowych bez chłodzenia.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

7 innych produktów w tej samej kategorii: