Nowe produkty

Promocje

Ostatnio przeglądane

Tarcza diamentowa Distar Edge Dry 115x1,6x25x22,23 do cięcia pod kątem

11115546009

Di-Star

Nowy produkt

• Szeroka dwustronna diamentowa warstwa nośna o wysokości 25 mm wzmacnia korpus, nadając mu sztywności.

• Diamentowe wiązanie warstwy z wzorem w postaci plastrów miodu sprawia, że cięcie jest miękkie i bardzo wydajne.

• Duży obszar stwarza efekt „podparcia”, kierując tarczę ściśle w linii prostej. Dodatkowo można szlifować krawędź płytki.

Jak to działa?

Więcej szczegółów

180,00 zł brutto

Opis

Zastosowanie Ceramika
Średnica otworu 22,23 mm
Średnica tarczy 115 mm
Wysokość warstwy 25 mm
Grubość warstwy 1,6 mm

Więcej informacji

Tarcza diamentowa 230 Distar Edge Dry 115x1,6x25x22,23 do cięcia pod kątem

Proponowana przez nas tarcza diamentowa znanego producenta Distar to wyjątkowej jakości produkt o sztywnym, wytrzymałym korpusie umożliwiającym dokładne, szybkie i jednocześnie miękki cięcie, a także szlifowanie krawędzi. Dzięki szerokiej, dwustronnej warstwie diamentowej (25 mm) obudowa jest wzmocniona i sztywna, a wiązanie diamentowe ze wzorem warstwy "plastry miodu" sprawia, że cięcie jest miękkie i wysoko wydajne. Tarcza diamentowa 115 pozwala na wygodne cięcie płytek ceramicznych pod kątem 45 stopni (bizotowanie) – wypróbuj ją!

Sprawdź, jakie inne tarcze do cięcia i szlifowania znajdziesz w naszej ofercie – serdecznie zachęcamy do składania zamówień.

45° jest łatwo!
Cięcie płytek ceramicznych pod kątem 45 stopni "bizotowanie" jest najczęstszą operacją w pracach wykończeniowych. Wielu rzemieślników robi to ręcznie za pomocą szlifierki kątowej. Wymagania do tarczy diamentowej: wystarczająca sztywność korpusu, a jednocześnie miękkość cięcia, możliwość szlifowania krawędzi.
Mianowicie takie właściwości ma tarcza Edge Dry. Szeroka dwustronna warstwa diamentowa 25 mm wzmacnia obudowę, sprawia, że jest sztywna. Jednocześnie wiązanie diamentowe ze wzorem warstwy "plastry miodu" sprawia, że cięcie jest miękkie i wysoko wydajne. Duża powierzchnia tworzy efekt "podparcia", kierując tarczę dokładnie w linii prostej. Dodatkowo można doszlifować krawędź płytki. 
Z taką tarczą bizotowanie o 45° stają się prawdziwą przyjemnością!
Tarcza jest wykonana o średnicy zewnętrznej 125 mm, z otworem montażowym 22,2 mm. Do stosowania na szlifierkach kątowych bez chłodzenia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

8 innych produktów w tej samej kategorii: