Nowe produkty

Promocje

Osadzak prochowy

Osadzak prochowy wykorzystuje się w przypadku zastosowania techniki montażu bezpośredniego, czyli metody polegającej na wtłaczaniu gwoździ wprost w podłoże. Narzędzie zasilane jest amunicją ślepą (nabojami pozbawionymi pocisku). Urządzenie opiera się o bardzo prostą zasadę działania — dzięki kontrolowanemu wybuchowi prochu z dużą siłą wyrzuca z siebie gwóźdź, skutecznie wbijając go w beton, metal, cegłę czy inną powierzchnię, na której zostało użyte.

Osadzaki prochowe — zalety

Najważniejszymi zaletami osadzaków prochowych są:

  • łatwość obsługi i konserwacji urządzeń,
  • solidność, gdyż bardzo trudno je uszkodzić,
  • efektywność — eliminują konieczność wiercenia, a tym samym przyspieszają pracę.

Ponadto w przypadku modeli z magazynkiem dodatkowy atut stanowi automatyczne przeładowanie. Narzędzia te znajdują zastosowanie w branży budowlanej oraz każdej innej, w której konieczne jest częste wbijanie gwoździ.

Naboje i osadzaki prochowe z naszej oferty

W kategorii „osadzak prochowy” w naszym sklepie poza tym narzędziem znajdziesz też potrzebne do jego obsługi akcesoria. Zaliczają się do nich między innymi naboje, gwoździe oraz tłoki. Mamy tu również uchwyt do montażu opasek kablowych CTH17. Dokładamy wszelkich starań, by zaoferować Klientom szeroki wybór produktów. Zapewniamy indywidualne podejście i szybką realizację zamówień. Nie masz pewności co do tego, jakie osadzaki — prochowe czy inne — lepiej nadadzą się do prac, które planujesz przeprowadzić? Skontaktuj się z nami — chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego urządzenia!

Osadzak Prochowy Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów