Nowe produkty

Przyssawka wibracyjna

Szukasz dobrej przyssawki wibracyjnej do przenoszenia i wibrowania płytek ceramicznych? Jesteś w doskonałym miejscu! Oferujemy wysokiej jakości przyssawkę VSC-18 marki Sendi, która świetnie nadaje się do przenoszenia zarówno małych, jak i średnich formatów płytek! Przyssawkę VSC-18 wyróżnia ergonomiczna, solidna konstrukcja, dzięki czemu urządzenie jest niezwykle wygodne w użytkowaniu i praktyczne. Za jego pomocą można sprawnie unosić i ustawiać różnego rodzaju płytki, precyzyjnie i prawidłowo rozprowadzać klej pod płytkami oraz usuwać powstałe pod płytką pęcherzyki powietrza, które pozostawione między klejem a płytką mogą spowodować pęknięcia.

Zamów przyssawkę wibracyjną Sendi VSC-18 i sprawdź nasze pozostałe produkty!

Przyssawka wibracyjna do płytek - zastosowanie

Przyssawka wibracyjna to narzędzie służące do łatwego i skutecznego mocowania płytek podłogowych, ceramicznych lub szklanych. Urządzenie składa się z gumowej przyssawki, która przylega do płytki oraz wibracyjnego mechanizmu, który umożliwia utrzymywanie płytki w stabilnej pozycji podczas jej mocowania. Dzięki przyssawce wibracyjnej można uniknąć problemów związanych z przesuwaniem się płytek podczas ich układania oraz uszkodzeń, które mogą powstać przy tradycyjnym mocowaniu. Narzędzie jest łatwe w obsłudze i umożliwia precyzyjne ułożenie płytek, co pozwala na uzyskanie równomiernego i estetycznego wykończenia powierzchni.

Wygodna przyssawka wibracyjna do płytek

Proponujemy lekką przyssawkę wibracyjną idealną do płytek o małych bądź średnich rozmiarach. Dzięki maszynie skutecznie przymocujesz glazurę do podłoża oraz zminimalizujesz szansę powstania pęknięć. Urządzenie wyposażone w niezawodny akumulator o pojemności 2.2 Ah i wymienną baterię jest w stanie przez wiele godzin działać siłą ssania aż do 320 kg! Niewielka waga przyssawki wibracyjnej, a także gumowy uchwyt powodują, że praca z nią jest wyjątkowo komfortowa. Zachęcamy do sprawdzenia parametrów maszyny marki SENDI!

PRZYSSAWKI Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów