Nowe produkty

Otwornice do betonu

W naszej ofercie znajdziesz niezawodne otwornice do betonu, dzięki którym niezwykle precyzyjnie wywiercisz koła nawet w najtwardszym betonie. Są one zwykle wykorzystywane do tworzenia otworów na montowane w ścianach puszki elektryczne, ale z powodzeniem sprawdzą się również w wielu innych sytuacjach. Co ważne, starannie wyselekcjonowane otwornice do betonu, jakie znajdziesz w naszym sklepie internetowym, nadają się do pracy z różnymi materiałami mineralnymi. W związku z tym będą one skuteczne nie tylko w przypadku betonu, ale również pustaków, cegły czy dachówek. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą oraz składania zamówień na wybrane otwornice do betonu!

Otwornice do betonu - zastosowanie

Otwornice do betonu różnią się od zwykłych wierteł tym, że posiadają specjalnie ukształtowane ostrza, które są w stanie przeciąć twardy materiał, jakim jest beton. W zależności od wielkości i głębokości otworu, do którego ma zostać użyta otwornica, dobiera się odpowiednią średnicę wiertła oraz długość drążka. Otwornice do betonu są niezwykle przydatne w budownictwie i remontach, ponieważ pozwalają na precyzyjne i szybkie wiercenie otworów w twardych materiałach. Są one powszechnie stosowane podczas instalacji systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i elektrycznych, a także przy montażu rur i kanałów wentylacyjnych.

Solidne otwornice do betonu

Proponujemy diamentowe wiertła koronowe do różnego rodzaju ręcznych wiertarek z funkcją regulacji prędkości obrotów. Mają one średnice, np. 68, 72 lub 82 mm, dlatego jesteśmy pewni, że Klienci znajdą wśród nich model odpowiadający potrzebom. Oferujemy otwornice do betonu producentów takich jak ADTnS, Distar czy Baumesser. Część z produktów wyposażono w adapter magnetyczny, który znacznie ułatwia centrowanie wiertła. Z uwagi na to, że były spawane laserem, cechują się wyjątkową odpornością na zużycie – wytrzymują wysokie obciążenia mechaniczne oraz temperatury. Zapraszamy do sprawdzenia parametrów poszczególnych otwornic do betonu!

Otwornice do betonu Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów