Nowe produkty

Promocje

Tarcza do cięcia płytek ceramicznych

Wysokiej jakości diamentowa tarcza Distar Hard Ceramics przeznaczona jest do cięcia płytek ceramicznych z powłoką dekoracyjną i bez niej, a także gresu porcelanowego. Prędkość skrawania na minutę wynosi 1,1 metra, przy resursie 1000 metrów bieżących, dzięki swoim możliwościom do obróbki materiału, osiągana jest opłacalna eksploatacja narzędzia przy mniejszych kosztach.

Jedna z najlepszych tarcz do glazury i płytek ceramicznych

Proponowana przez nas tarcza stosowana jest głównie do pracy z tłoczoną glazurą, ceramiką ścienną i podłogową, kamionką porcelanową, a także w rzadkich przypadkach ze wszystkimi rodzajami granitu i marmuru. Ma szeroki zakres średnic tarczy (od 115 mm do 400 mm), który jest wykorzystywany na przecinarkach do płytek o mocy 0,8-1,5 kW z prędkością obrotową 2900 obrotów na minutę. Dla średnic 200-250 mm i 2-2,5 kW dla 300-400 mm. Jednocześnie wymagane jest zaopatrzenie w wodę w ilości 5 litrów na minutę procesu. Przy innych wskaźnikach wydajność znacząco się zmienia. Niezawodną, diamentową tarczę Hard Ceramics do cięcia płytek ceramicznychglazury pokrytej warstwą dekoracyjną lub kamionki porcelanowej można kupić w naszym sklepie w przystępnej cenie dla szybkiej i czystej pracy. Jesteś zainteresowany? Złóż zamówienie!

Trwała oraz wydajna tarcza do cięcia płytek

Prezentowana tarcza do płytek ceramicznych to część wymienna do szlifierek kątowych lub przecinarek do glazury. Metalowa nakładka pokryta diamentowym pyłem jest wytrzymała i ostra, dlatego skutecznie przecina twarde tworzywa. Z uwagi na wykończenie z jednego z najtrwalszych materiałów na świecie cechuje się odpornością na pęknięcia, ścieranie oraz zużycie, z tego względu służy przez długi czas. Z łatwością przebija się przez glazurę, dzięki czemu zapobiega przegrzewaniu urządzenia, a tym samym zmniejsza jego zużycie. Sprawdź szczegóły oferty, aby znaleźć solidne tarcze do cięcia płytek renomowanych producentów!

Dlaczego warto wybrać tarczę do glazury marki Distar?

W trakcie układania glazury na ścianach w kuchni bądź łazience niezbędne jest przycinanie jej do odpowiednich wymiarów. Jeśli pragniesz stworzyć wnętrza dopracowane pod kątem najmniejszych detali, koniecznie zaopatrz się w diamentową tarczę do cięcia płytek ceramicznych. Pomoże ona w wycięciu kafelków dekoracyjnych z oryginalnym wzorem, a następnie dopasowaniu ich np. do progu lub kratki wentylacyjnej. Oto zalety proponowanej części marki Distar:

  • dokładna praca na wysokich obrotach – pozwala na precyzyjne przycinanie materiałów bez wyszczerbień,
  • wydajność – umożliwia sprawne przycinanie płytek przy niskim stopniu zużywania części,
  • czystość działania – z uwagi na to, że tarcza do glazury przeznaczona jest do pracy na mokro, ogranicza generowanie zanieczyszczeń oraz pyłu, co jest szczególnie istotne w przypadku cięcia wykonywanego w zamkniętych pomieszczeniach,
  • intuicyjna aplikacja – założenie części z diamentową powłoką niczym nie różni się od wymiany innego rodzaju nakładki – wystarczy umieścić ją na osi urządzenia, po czym ustawić nakrętkę mocującą zgodnie z zaleceniami producenta,
  • uniwersalny rozmiar – część o grubości 1,6 mm i średnicy 200 mm pasuje do większości przecinarek do glazury.

Zachęcamy do wybierania najlepszej klasy tarcz do cięcia płytek! W przypadku chęci złożenia zamówienia hurtowego zachęcamy do kontaktu!

Przecinarka stolikowa  Jest 35 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów